Jmenuji se Míša Vyroubalová a mám dvě děti. Syna Janiska, který se narodil v září 2010 a dcerku Beátku narozenou v červnu 2012. 

Před tím, než se mi narodily tyto dvě úžasné bytosti, jsem vystudovala Střední pedagogickou školu a Vysokou školu (FTK obor Rekreologie - se zaměřením na pedagogiku volného času). 

Při studiích na vysoké škole jsem nastoupila do zaměstnání jako učitelka v mateřské škole (v programu Začít Spolu). Po šesti letech jsem zamířila na 1.stupeň ZŠ jako vychovatelka u dětí v Montessori třídě. Po této zkušenosti jsem se vrátila zpět mezi předškolní děti. 

Po narození mého prvního dítěte se mi v mém životě začaly otevírat nové možnosti, kudy se ve svém životě vydat a s narozením dcerky se tyto možnosti více a více rozjasňují. Možná se ptáte, proč zrovna masáže dětí a kojenců? Je to jednoduché, syn se narodil akutním císařským řezem a já k němu necítila to, co bych cítit chtěla. Proto jsem hledala možnosti, jak se vzájemně k sobě přiblížit a jak najít ztracené pouto, které nás 9 měsíců spojovalo. Když měl syn 6 týdnů, začala jsem navštěvovat právě kurz masáží dětí a kojenců a byla jsem mile překvapená a zároveň nadšená tím, co dokáží. Již v této době mi hlavou bleskla myšlenka, že bych tyto zkušenosti mohla předávat dál. Když se mi o necelé 2 roky později narodila dcera, měla jsem jasno, že se touto cestou vydám, proto jsem absolvovala lektorský kurz masáží dětí a kojenců u Mgr. Jany Hašplové autorky knihy "Masáže dětí a kojenců". 

 

Absolvované kurzy:

* Lektorský výcvikový kurz masáží dětí a kojenců I.stupeň (u Mgr. Jany Hašplové)

  - technika masáží dětí a kojenců


* Lektorský výcvikový kurz masáží dětí a kojenců II.stupeň (u Mgr.Jany Hašplové)

   - technika masáží pro těhotné ženy a pro starší děti 


Lektorský výcvikový kurz masáží dětí a kojenců III.stupeň (u Mgr.Jany Hašplové)

   - Cranio-sacrální terapie 


* Lektorský výcvikový kurz masáží dětí a kojenců IV.stupeň (u Mgr.Jany Hašplové)

   - technika chelation, energetické čištění prostor, harmonizace a očista 


* Lektorský výcvikový kurz masáží dětí a kojenců V.stupeň (u Mgr.Jany Hašplové)

   - technika lymfodrenáže pro děti i dospělé 


* Základní kurz aromaterapie (pod vedením pana Karla Hadka)

* Pokračovací kurz aromaterapie (pod vedením pana Karla Hadka)

* Diagnostika obličeje v aromaterapii

* Akreditovaný kurz MŠMT - Sportovní a regenerační masáže